Ви потрапили на сайт
BAYADERA GROUP
Один з найбільших алкогольних холдингів у Східній Європі.
ВИ ДОСЯГЛИ ВІКУ ЛЕГАЛЬНОГО СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ У ВАШІЙ КРАЇНІ?
ні

Підтверджуючи ваш вік ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності та захисту персональних даних

    Благодійність
27.07.2023
ХОЛДИНГ BAYADERA GROUP СТАВ ПАРТНЕРОМ ПРОЄКТУ «МОБІЛЬНИЙ ШПИТАЛЬ» ДЛЯ ЗСУ

«Мобільний госпіталь» - створення мобільного шпиталю для постраждалих від підриву Каховської ГЕС. Ініціатива створена благодійним фондом “Україна в огні”, Autocentre.ua та агенцією NASC.

Екіпаж благодійного фонду «Україна в огні» передав ДСНС додаткове устаткування для мобільного шпиталю, який повністю розгортається і готовий приймати пацієнтів уже за пару десятків хвилин. А щоб машини, які транспортують медичний комплекс, були завжди готові до поїздок, рятівникам було надано обладнання для шиномонтажу – станок, компресор, зварювальний апарат. На додачу водяні фільтри зі спеціальними реагентами, адже на Херсонщині є актуальною проблема придатної до споживання води.

Нагадаємо, що екологічну катастрофу створили російські окупанти, коли підірвали Каховську ГЕС. Зміст епітету «мобільний» тепер добре знають і бійці окремого батальйону територіальної оборони, яким теж передали другий пересувний шпиталь. «Ми дуже вдячні за цю сучасну польову споруду. Варто тільки з’єднати намет з електронасосом, і буквально за п’ять хвилин конструкція вже стоїть. Небагато часу потребує монтаж обігріву, світла, ліжок… У польових умовах – дуже потрібна річ», – вважає один із командирів підрозділу. Як це було :


 

Серед партнерів збору: BAYADERA GROUP, Нова Пошта, AUTOCENTRE.UA та АВК. Волонтери висловлюють щиру подяку меценатам за допомогу. Разом до Перемоги!