Ви потрапили на сайт
BAYADERA GROUP
Один з найбільших алкогольних холдингів у Східній Європі.
ВИ ДОСЯГЛИ ВІКУ ЛЕГАЛЬНОГО СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ У ВАШІЙ КРАЇНІ?
ні

Підтверджуючи ваш вік ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності та захисту персональних даних

До складу холдингу BAYADERA GROUP входять підприємства, які спеціалізуються на вирощуванні винограду та агрокультур.
АГРО
виноградники
АТ «РАДСАД»

Виноградарсько – виноробне господарство РАДСАД, засноване в 1920 році на базі невеликого виноградника в 6 гектарів німця-колоніста Клюндта, працює вже понад 103 роки і відоме своїм виноградом та фруктами не лише у Миколаївській області, а й за межами нашої країни.

На початку 20 століття, а саме у 1906 році, німець колоніст Клюндт купив цю землю. На ній він заснував свій виноградник та сад і розпочав власне виноробство. Адже про те, що земля тут добре підходить для вирощування винограду та виробництва вина, знали ще давні греки, які жили на цій території у часи Ольвійської хори. Родючі землі давали гарний урожай, а вино було настільки смачним, що через 14 років, у 1920-му, було засновано виноградарське господарство «Радсад». Так Бузькі хутори з часом стали Радісним Садом. Йшли роки, «Радсад» розширював свою площу виноградників. Поповнював свою колекцію сортів. Деякі з них були завезені із самої Франції.

Господарство утримує 760 га виноградників із сортовим асортиментом понад двадцять сортів, такі як Аліготе, Ркацителі, Одеський чорний, Каберне-совиньйон, Бастардо Магарацький, Іршаї Олівер та інші. Ягоди щедро прогріваються південним сонцем, а грунти омиваються з двох боків Бузьким лиманом. Площі оновлюються, для підвищення врожайності використовується науково обґрунтована система внесення добрив, захисту рослин, технології догляду за виноградними кущами та збирання врожаю. Виноград переробляється на місцевому виноробному цеху, потужність якого складає за лініями переробки – 8,6 тис. тонн винограду на рік, та з наявним ємнісним парком одночасного зберігання – 895,5 тис дал виноматеріалів. Крім того, в АТ «РАДСАД» утримується 1447 га посівних площ, у сівозмінах яких вирощуються озима пшениця, озимий ріпак та соняшник.
Детальніше про АТ «РАДСАД» дивіться у відео:
ДП "АГРО-КОБЛЕВО"

ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО «АГРО-КОБЛЕВО», засноване 06.09.2002 року, є одним з бюджетоутворюючих підприємств Коблівської ТГ. У штаті працює 126 людей громади. На сезонні роботи додатково залучаються до 250 людей з різних куточків країни.

Основними видами діяльності є вирощування винограду технічних сортів та вирощування зернових, бобових та олійних культур. Площа виноградних насаджень в обробітку - 1093,45га. Сорти, переважно технічні європейські: Аліготе, Бастардо, Іршаї Олівер, Каберне, Мерло, Мускат Оттонель, Мускат Гамбурзький, Одеський Чорний, Піно, Рислінг, Ркацителі, Сапераві, Совіньон, Трамінер, Шардоне. Виноградні насадження розташовані у зоні північного Причорномор’я в природно унікальному місці – між Чорним морем та Тилігульським лиманом. Зігріта південним сонячним промінням та оповита морським повітрям земля дає рясні врожаї винограду, наповненого неповторними властивостями. ДП «Агро-Коблево» є сировинною базою для виробництва кращих українських вин ТМ KOBLEVO, MARENGO.

ДП «Агро-Коблево» вирощує озиму пшеницю, горох, соняшник, тим самим підтримуючи продовольчу безпеку України. Площа ріллі – 918,6 га.
  • виноградники
  • завод
  • соняхи
  • виноградники
  • виноградники
  • виноградники
  • виноградники