Ви потрапили на сайт
BAYADERA GROUP
Один з найбільших алкогольних холдингів у Східній Європі.
ВИ ДОСЯГЛИ ВІКУ ЛЕГАЛЬНОГО СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ У ВАШІЙ КРАЇНІ?
ні

Підтверджуючи ваш вік ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності та захисту персональних даних

BAYADERA GROUP володіє сильним портфелем власних алкогольних брендів в різних категоріях, а також є ексклюзивним імпортером найвідоміших світових алкогольних компаній.
СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Social responsibility
ПІДТРИМКА ЗСУ
Фінансова допомога українській армії за час війни становить 67,5 мільйонів гривень (станом на квітень 2024). Ми з гордістю зберігаємо грамоти, відзнаки і трофеї від наших захисників. Маємо подяки від командування ЗСУ, ССО, ГУР МО, а також від 93ї, 95ї, 13ї, 112ї та інших славетних бригад, полку ССО “Азов” та від багатьох інших підрозділів.

Для ЗСУ ми придбали автотранспорт, БпЛА, квадрокоптери з тепловізорами, дизельні генератори, портативний апарат для судинної хірургії, ліки, техніку, амуніцію, засоби захисту, тощо. Нещодавно долучились до ініціативи, створеної Благодійним Фондом “Україна в огні”, Autocentre.ua та агенцією NASC. Разом ми зібрали кошти на придбання мобільного шиномонтажу, мобільного банно-прального комплексу та мобільного шпиталю. Компанія і надалі буде продовжувати перераховувати кошти на потреби ЗСУ, а згодом і на відбудову країни. За час війни до лав Збройних сил вступили 243 працівники компанії, багато наших колег займаються волонтерською діяльністю. Коли Україна зіткнулася з найбільшою хвилею переселенців, ми співпрацювали з благодійними фондами, що допомагають військовим, цивільним на прифронтових територіях та ВПО. Серед них: БФ «Україна в огні» – мобільні шпиталі для постраждалих від підриву Каховської ГЕС; VPLYV FUND, який надавав гуманітарну допомогу прихисткам для ВПО в Черкаській, Миколаївській, Тернопільській та інших областей України.
 • 67,5млн
  допомога українській армії за час війни (станом на травень 2024)

 • 243
  працівників вступили до лав Збройних сил

 • 50+
  подяки, грамоти І відзнаки від багатьох підрозділів та захисників

ДОНОРСТВО КРОВІ
Компанія долучилась до донорського руху у 2012 році. Добровільне донорство крові, як прояв соціальної відповідальності співробітників, ми проводимо сумісно з КНП “Київський міський центр крові“ http://kmck.kiev.ua/ Забір крові здійснюється виїзною бригадою Центра крові на території офісу.

З 2022 року День донора крові відбувається не раз на рік, а частіше, у зв‘язку із підвищеною потребою під час війни. В умовах війни компоненти донорської крові вкрай необхідні закладам охорони здоров’я і військовим шпиталям.
Всього 450 мл можуть врятувати три життя. Наші колеги з усією відповідальністю ставляться до донорства і роблять свій особистий вклад в порятунок людей. Тож зараз в компанії першочергово здають кров для ЗСУ. Разом до Перемоги! #деньдонора
 • 12+
  Років донорського руху

 • 3+
  Забір крові на рік

 • 450мл.
  можуть врятувати три життя

БЛАГОДІЙНІСТЬ
Місія Благодійного Фонду - допомагати людям і реалізовувати благодійні ініціативи, спрямовані на розвиток соціальної інфраструктури сільских громад у співпраці з місцевою громадою. Благодійний Фонд реалізує власні проекти, бере участь у фінансуванні програм інших благодійних та громадських організацій, підтримує актуальні соціальні ініціативи.
  • Підтримка соціальних ініціатив
  • Допомога поруч
  • Книга Брайлем – онлайн-бібліотека Brailem.com