Ви потрапили на сайт
BAYADERA GROUP
Один з найбільших алкогольних холдингів у Східній Європі.
ВИ ДОСЯГЛИ ВІКУ ЛЕГАЛЬНОГО СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ У ВАШІЙ КРАЇНІ?
ні

Підтверджуючи ваш вік ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності та захисту персональних даних

BAYADERA GROUP об'єднує профільні активи в алкогольній галузі - дистрибуторські компанії і 3 власні виробничі майданчики.
Бізнес Юніти
BuisnessUniti
BAYADERA ЛОГІСТИК

Найбільший дистрибутор алкогольної продукції в Україні – успішно працює на ринку з 1991 р. Штат компанії налічує більше 3 тис. осіб.

Наймасштабніша дистрибуційна мережа здійснює прямі поставки в 35 000 торгових точок країни. 27 філій у всіх регіонах України забезпечують представленість брендів холдингу в абсолютній більшості торгових точок і доставку продукції протягом 7 днів. Портфель брендів включає 17 власних та більше 80 залучених торгових марок.

Автопарк компанії складається зі 140 вантажних автомобілів, а загальна площа складських приміщень перевищує 60 тис. м2.
  • Unity 1
  • Unity 1
BAYADERA ЕЛІТ

Бізнес-юніт «Баядера Еліт» спеціалізується на імпорті і дистрибуції преміальних алкогольних і безалкогольних напоїв, а також кави найвідоміших світових виробників.

Нашими багаторічними міжнародними партнерами є компанії Diageo, Moet Hennessy, Mast Jägermeister, Remy Cointreau, Maspex / CEDC, Anora Group, Peter Mertes, Concha y Torro, Garcia Carrion, Kimbo, Gustav Paulig, Barbera та багато інших.

«Баядера Еліт» твердо закріпила за собою позицію національного лідера сегменту імпортного алкоголю і продовжує працювати над розширенням асортименту, поліпшенням дистрибуції і залученням нових шанувальників якісної продукції.
  • Unity 2
BAYADERA EXPORT

У 2022 році BAYADERA GROUP змогла відновити експортний напрямок і увійшла до ТОП-2 експортерів горілки України з часткою 23%.

Нові дистрибютори: Польща, Німеччина, Ісландія, Швеція, Італія та Канада. Для нас перспективними ринками є країни ЄС, зокрема Велика Британія, Німеччина, Польща, Франція, Фінляндія, країни Балтії. З початком повномасштабної війни зацікавленість в продукції з України зросла в багатьох країна Європи, в Скандинавії зокрема.

Запуск локальних ліцензійних розливів – це новий тренд для багатьох українських виробників в країнах Центральної Азії та Кавказу. Це вирішує проблему складної, дорогої логістики та допомагає уникнути сплати додаткових податків на імпорт.
  • Баядера Export
  • Баядера Export
BAYADERA POLAND

Bayadera Polska Spółka
z o.o. засновано у 2022 року, як дочірню компанію холдингу BAYADERA GROUP.

Місія: надати польському споживачеві нові позитивні емоції від найкращих алкогольних брендів України та світу.

Цінності: задоволені люди, якісні алкогольні бренди, чесний та етичний бізнес.