Ви потрапили на сайт
BAYADERA GROUP
Один з найбільших алкогольних холдингів у Східній Європі.
ВИ ДОСЯГЛИ ВІКУ ЛЕГАЛЬНОГО СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ У ВАШІЙ КРАЇНІ?
ні

Підтверджуючи ваш вік ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності та захисту персональних даних

RIGA BLACK BALSAM

«Ризький чорний бальзам, мабуть, найстаріший бренд біттеру в світі. Рецепт був створений понад 260 років тому, і хоча інгредієнти не є таємницею, лише двоє людей у світі – майстер дистилятора та його учень – знають усі подробиці виробничого процесу. Ризький чорний бальзам складається з 24 натуральних інгредієнтів, включаючи 17 рослинних, такі як валеріана, полин, чорний перець та імбир, а також рідкісні інгредієнти, такі як олія тирличу та перуанського бальзаміку. Останнім інгредієнтом у формулі Ризького чорного бальзаму є сама пляшка.

Riga Black Balsam Cherry – це оригінальний і неповторний смак, народжений завдяки поєднанню Ризького чорного бальзаму з натуральним вишневим соком. В ароматі присутні нотки вишні, вишневих кісточок і листя. Додавання імбиру надає напою відчуття свіжості. Це гармонійний баланс між солодкістю та гірчинкою напою.

Riga Black Balsam Currant – виняткове поєднання Ризького чорного бальзаму з натуральним соком чорної скандинавської смородини. Ідеальна гармонія кисло-солодких смаків зі зрілим ягідним ароматом.

secretar@impt.bayadera.com.uaПерейти до магазину