Ви потрапили на сайт
BAYADERA GROUP
Один з найбільших алкогольних холдингів у Східній Європі.
ВИ ДОСЯГЛИ ВІКУ ЛЕГАЛЬНОГО СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ У ВАШІЙ КРАЇНІ?
ні

Підтверджуючи ваш вік ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності та захисту персональних даних

kimbo

Історія компанії «KIMBO», яка виробляла каву «Cafe do Brasil», почалася в 40-х роках минулого сторіччя. Неаполітанська родина Рубіно, застосовуючи свій великий досвід обсмажування та приготуванняткави, вирішила присвятити себе та свої знання справі створення купажів кави еспресо, що містили б в собі давню славу смаку неаполітанської кави. 

У 1940 р. брати Рубіно відкрили кавову лавку в Неаполі, а 1963 р. запустили бренд Café do Brasil. Почавши застосовувати революційний на той момент метод вакуумного пакування, що зберігає свіжість та аромат кави тривалий час, компанія швидко стала популярною та ділилася справжньою неаполітанською кавою з усім світом. У 1971 р. відбувся ребрендинг Café do Brasil у Caffé KIMBO. У другій половині 1970-х років компанія виходить на національний ринок з таким успіхом, що до 1994 р. стає другою по виробництву кави в Італії. 

Головна перевага кави KIMBO – унікальний та неповторний смак справжньої неаполітанської кави, що принесла компанії всесвітню популярність і зробила каву KIMBO незмінним атрибутом найбільш елітних закладів Європи. На сьогоднішній день компанія KIMBO - один із найпопулярніших виробників кави в Італії та єдиний виробник світового масштабу, який робить справжні неаполетанські кавові бленди. Бренд KIMBO входить до ТОП-3 кавових виробників Європи. Місія KIMBO: бути еталоном для поціновувачів кави у всьому світі.

olha.shablii@udi.kiev.uaПерейти до магазину
kimbo